POCO X6 Pro 5G ve M6 Pro 4G Türkiye’ye geliyor!

POCO, POCO X6 Pro 5G ve M6 Pro 4G modellerini yakında küresel pazarda tanıtmaya hazırlanıyor. Yapılan son sertifikasyon gözlemleri, bu iki akıllı telefonun yurt dışı bölgelerinde yakın zamanda piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. İşte tüm detaylar.

POCO X6 Pro 5G ve POCO M6 Pro 4G, SDPPI sertifikasyonunu aldı. Bilinmeyen bir detay olarak, Çinli akıllı telefon üreticisinin yaklaşmakta olan POCO X6 Pro 5G modeli, Redmi K70e’nin yeniden markalandırılmış bir versiyonu olabilir. Bu model, NBTC sertifikasyonunda da görüldü. Benzer şekilde, POCO M6 Pro 4G de NBTC’de ortaya çıktı ve Redmi Note 13 Pro 4G Modeli’nin yeniden markalandırılmış bir versiyonu olduğuna inanılıyor. Şimdi her iki cihaz da Endonezya’nın SDPPI sertifikasyonunda listelenmiş durumda, bu da onların küresel çıkışını müjdeliyor.

POCO X6 Pro 5G ve M6 Pro 4G Türkiye’ye geliyor!

POCO X6 Pro 5G ve POCO M6 Pro 4G, SDPPI’de sırasıyla 2312FPCA6G ve 2311DRK48G model numaralarıyla görüldü. Ancak, veritabanı cihazların daha detaylı özellikleri gibi konularda bilgi vermedi. X6 Pro’nun NBTC’de görülmesinin yanı sıra, BIS platformunda da tespit edildiği, bu da Hindistan’da mevcut olacağını doğruluyor. Öte yandan, POCO M6 Pro 4G, FCC platformunda da görüldü.

Unutulmamalıdır ki, şu anda bu sadece sertifikasyon listelemeleridir ve şu an itibarıyla somut bir bilgi bulunmamaktadır. Bu iki akıllı telefonla ilgili ek detaylar mevcut olduğunda daha fazla bilgi sağlayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x