105 Ülkeden 4 Bin 500’e Yakın Hasta Estetik için Geldi

Yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarına alanında uzman hekimleriyle ulaşılabilir lüks seviyesindeki estetik ve güzellik çözümlerini, güvenilir şekilde sunmayı misyon edinen Vanity Estetik, Vanity Bosphorus’u Çengelköy’de açtı. Op. Dr. Güray Yeşiladalı, “Son bir yılda 105 ülkeden 4500’e yakın hasta ağırladık, stratejik yatırımlar ve yüksek hasta memnuniyetimiz ile yüzde 85 oranında büyüme gösterdik” diye konuştu. 

 

Mutlu ve özgüvenli kadınların tüm toplumu ileriye taşıdığına inanan ve “Better You!” mottosu ile yola çıkan Vanity Estetik, 7. Yılını Çengelköy’deki Vanity Bosphorus ile taçlandırıyor.

 

2016 yılında Op. Dr. Güray Yeşiladalı tarafından kurulan Vanity Estetik, İstanbul Çengelköy’de açtığı ikinci cerrahi merkezinde, alanında uzman doktorları ile 3 bin 800 metrekarelik bir alanda hizmet verecek.

 

Vanity Bosphorus hakkında bilgiler veren Op. Dr. Güray Yeşiladalı, “Yeni cerrahi merkezimizde 25 oda ile hizmet vereceğiz. Bu odaların 6’sı VIP olarak, her hasta ve refakatçisine özel ayrı alanlar sunmak üzere planlandı” dedi.

 

1 yılda yüzde 85 büyüme gösterdi

 

Estetik işlemlere yönelik artan talepleri başarıyla karşılamasıyla Vanity Estetik’in büyüme kaydettiğini belirten Yeşiladalı, “Vanity Estetik, şu an itibarıyla 12 uzman doktor ve 220 deneyimli çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Yüzde 50’sinin kadın yönetici olduğu Vanity Estetik’te kadın çalışanların oranı ise yüzde 59. Aynı zamanda, çalışanlarımızın yaş ortalaması dolayısıyla (29) iyi bir orana sahibiz. Böyle genç ve dinamik bir ekiple büyüme kaçınılmazdı, öyle de oldu. Son bir yılda 105 ülkeden 4500’e yakın hasta ağırladık, stratejik yatırımlar ve yüksek hasta memnuniyetimiz ile yüzde 85 oranında büyüme gösterdik. Bunu paylaşmaktan da ayrıca mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

 

Teknolojik donanım, ferah ameliyathaneler…

 

Konum olarak, Çengelköy’ün boğaz manzarasına sahip olan Vanity Bosphorus ve Altunizade’de yer alan Vanity Central, hastalarına ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor. Sahip olduğu güncel teknolojik olanaklarla sektördeki önemli konumunu koruyarak büyümeyi      hedeflediklerini ifade eden Yeşiladalı, “Vanity Bosphorus’da 6 ameliyathane, 3 saç ekimi odası ve 6 poliklinik ile güncel estetik uygulamalarını ve cerrahi operasyonları güvenli ve etkili şekilde gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, hastalarımızın ihtiyaçlarına özel tedavi planları sunuyor. Vanity Estetik olarak hasta memnuniyetini ve güzellik alanındaki konumunu korumayı hedefleyerek her geçen gün daha da büyüyoruz. Vanity Bosphorus ile birlikte, hastalarımıza kaliteli hizmet ve güvenli bir ortam sunmayı sürdüreceğiz. Güzelliğe ve sağlığa önem veren herkesi,  güvenli ve konforlu bir estetik deneyimi yaşamak için Vanity Bosphorus’a bekliyoruz” diye konuştu.

 

Vanity Estetik hakkında:  

 

Vanity Estetik, yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarına alanında uzman ekibi ile ulaşılabilir lüks seviyesindeki estetik ve güzellik çözümlerini en güvenilir şekilde sunmak için Op. Dr. Güray Yeşiladalı tarafından 2016 yılında kuruldu. Mutlu ve özgüvenli kadınların tüm toplumu ileriye taşıdığına inanan marka, ulaşılabilir lüks seviyesinde estetik ve güzellik çözümlerini, yüksek deneyim ve memnuniyet ile en fazla kadınla buluşturmayı misyon olarak edindi. Hastalarına gösterdiği büyük özenin ve hizmet anlayışının kanıtı olarak özel sağlık merkezlerinin en büyük arama motoru olan WhatClinic.com tarafından her sene verilen “WhatClinic En iyi Hasta Hizmet ÖdüIü’ne” 4. kez layık görüldü. Uluslararası sertifikalı 12 estetik ve plastik cerrahıyla, hastalarının konfor ve memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinen Vanity Estetik, Vanity Bosphorus ve Vanity Central’dason teknoloji ile donatılmış ameliyathaneleri, otel konforunda odaları ve 250 kişilik deneyimli ekibiyle danışanlarına İstanbul’da hizmet veriyor. The International Society of Plastic Surgery, American Society of Plastic Surgeons, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Estetik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği gibi uluslararası ve yerel olmak üzere en itibarlı 8 tıbbi akreditasyon kurumunun güvencesi ile hastalarına hizmet veren Vanity Estetik ayrıca yaptığı yatırımlar ve yeniliklerle ISO 9001 ve ISO 10002 belgelerini almıştır. 2022 ve 2023 yılında ise Great Place to Work kriterlerini sağlayarak “Great Place to Work (Harika İş Yeri) Sertifikası”nı almaya hak kazandı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x